Frigga® Smart Tag (Akıllı Etiket), sevkiyat sıcaklığını ve transit halindeki konumu izlemek için tasarlanmış Yakın Gerçek Zamanlı (Near-Real-Time) bir cihazdır; hava, deniz ve çok modlu sevkiyatlar için idealdir.
Yeni nesil bir Yakın Gerçek Zamanlı sıcaklık kayıt cihazı olan Frigga® Smart Tag, şirketlerin on yıllardır sevkiyatlarında, depolarında ve dağıtım merkezlerinde kullandığı geleneksel USB data logger’ların (veri kayıt cihazları) doğal bir evrimidir.
Frigga® Smart Tag, kullanıcıların sadece etiketi telefonlarına dokundurarak tam görünürlüğe sahip olmalarını sağlar. Sıcaklık ve konum verileri, diğer kullanıcıların zamanında aksiyon alabilmesi için Frigga® Bulut platformuna eşzamanlı olarak yüklenir.
Frigga® Smart Tag, aynı zamanda raporlama süreçlerini otomatikleştirerek daha müşteri odaklı ve akıllıdır. Kullanıcılar bu sayede iş akışlarının verimliliğini artırabilir, yasal uyumluluk ve denetim süreçlerini daha da iyileştirebilir.
| Özellik | Açıklama |
|---|---|
| İzlenen Bilgiler | Sıcaklık, Yüksek Doğruluklu Konum, Rota Takibi |
| Ölçüm Aralığı | -30°C ila +50°C (-22°F ila 122°F) |
| Sıcaklık Doğruluk Aralığı | ±0.5°C (-10°C ila +40°C); diğer aralıklar için ±1°C |
| Çözünürlük | 0.1°C |
| Hafıza Kapasitesi | Maks. 4.864 okuma |
| Pil Tipi | Lityum Olmayan (Non-Li) |
| Raf Ömrü | 12 Ay |
| Veri Kayıt Aralığı | 1 ila 120 Dk. (Platform ve mobil uygulama üzerinden ayarlanabilir) |
| İletişim Yöntemi | NFC Destekli Akıllı Telefon (iOS ve Android) RFID Okuyucu (Çok Yakında!) |
| Çevresel Koruma Sınıfı | IP67 |
| Soğuk Zincir PDF Raporu | Frigga Bulut Platformu / Frigga Track (Mobil Uygulama) |
| Boyutlar / Ağırlık | 135 x 100 x 1 mm / 5 gram |
| Sertifikalar | FCC, CE, RTCA/DO-160G, IATA, ROHS, WEEE |
| Depolama Sıcaklık Aralığı | Önerilen: %20 ila %60RH, 0 ila 25°C |
Bu web sitesi çerez kullanmaktadır
İçerik ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için çerezler kullanırız. Ayrıca sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri, bunları kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanımınızdan topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilecek sosyal medya, reklamcılık ve analiz ortaklarımızla paylaşırız.
Çerezler, bir kullanıcının deneyimini daha verimli hale getirmek için web siteleri tarafından kullanılabilen küçük metin dosyalarıdır.
Yasa, bu sitenin çalışması için kesinlikle gerekliyse çerezleri cihazınıza depolayabileceğimizi belirtir. Diğer tüm çerez türleri için izninize ihtiyacımız vardır. Bu, gerekli olarak kategorize edilen çerezlerin GDPR Madde 6 (1) (f) uyarınca işlendiği anlamına gelir. Tercihler ve pazarlama kategorilerinden gelenler anlamına gelen diğer tüm çerezler GDPR Madde 6 (1) (a) GDPR uyarınca işlenir.
Bu site farklı çerez türleri kullanır. Bazı çerezler sayfalarımızda görünen üçüncü taraf hizmetleri tarafından yerleştirilir.
Web sitemizdeki Çerez Beyanını istediğiniz zaman değiştirebilir veya onayınızı geri çekebilirsiniz.
Kim olduğumuz, bizimle nasıl iletişime geçebileceğiniz ve kişisel verileri nasıl işlediğimiz hakkında Gizlilik Politikamızda daha fazla bilgi edinin.
Lütfen onayınızla ilgili olarak bizimle iletişime geçtiğinizde onay kimliğinizi ve tarihi belirtin.
