Frigga M1 Serisi, soğuk zincir takibinde en üst düzeyde veri doğruluğu ve kullanım kolaylığı sunan, tek kullanımlık (single-use) USB veri kaydedicileridir. Bu seri (M1D, M1E, M1H modellerini kapsar), özellikle ilaç, gıda ve hassas kimyasalların taşınması gibi kritik öneme sahip sevkiyatlarda, ürün kalitesini belgelemek için tasarlanmıştır.
M1 Serisi’nin en belirgin özelliği, kullanıcıların mevcut sıcaklığı ve alarm durumunu anlık olarak görmesini sağlayan net LCD ekranıdır. Bu ekran, operasyonel hataları önlemek için özel olarak ayrılmış “Başlat” ve “Durdur” düğmelerine sahip çift düğmeli kontrol paneli ile tamamlanır. Bu tasarım, cihazın yanlışlıkla durdurulmasının veya başlatılmamasının önüne geçer.
| Özellik | Açıklama |
|---|---|
| Kullanım Tipi | Tek Kullanımlık (Maks. 100 gün), Ekranlı ve Harici Problu |
| Sıcaklık Sensörü | Texas Instruments (TI) Marka Dijital Sensör |
| Sıcaklık Ölçüm Aralığı | -40°C ~ 80°C (-40°F ~ 176°F) |
| Sıcaklık Doğruluk Aralığı | ±0.5°C (-20°C ~ +40°C aralığında); diğer aralıklarda ±1°C |
| Çözünürlük | 0.1°C |
| Hafıza Kapasitesi | Maks. 14.400 okuma |
| Kayıt Süresi | Maksimum 100 Güne Kadar |
| Başlangıç Gecikmesi | 30 Dk. (Standart, talep üzerine diğerleri) |
| Kayıt Aralığı | 10 Dk. (Standart, talep üzerine diğerleri) |
| Raf Ömrü / Pil | 24 Ay / 3.0V CR2450 Lityum Pil |
| Kullanım Süresi | 10 dk kayıt aralığı ile 100 gün kullanım süresi |
| Düğme | Yeşil düğme (Başlat/Durum), Kırmızı düğme (Durdur) |
| Başlatma Seçenekleri | Manuel Başlatma |
| Alarm LED'i | OK (Mavi) + Alarm (Kırmızı) |
| Doğrulama Sertifikası | Cihaz Hafızasında Dijital Kopya (Softcopy) |
| Standart Uyumluluğu | CE, RTCA/DO-160G, UN38.3, ROHS, WEEE, EN12830 |
| Rapor | Şifreli PDF + CSV, raporları USB 2.0 üzerinden alın |
| Kalınlık / Ağırlık | 112 x 47 x 14 mm / 100g |
| Depolama Sıcaklık Aralığı | Önerilen: %20 ila %60RH, -10 ila 55°C |
| Çevresel Koruma Sınıfı | IP64 |
Bu web sitesi çerez kullanmaktadır
İçerik ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için çerezler kullanırız. Ayrıca sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri, bunları kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanımınızdan topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilecek sosyal medya, reklamcılık ve analiz ortaklarımızla paylaşırız.
Çerezler, bir kullanıcının deneyimini daha verimli hale getirmek için web siteleri tarafından kullanılabilen küçük metin dosyalarıdır.
Yasa, bu sitenin çalışması için kesinlikle gerekliyse çerezleri cihazınıza depolayabileceğimizi belirtir. Diğer tüm çerez türleri için izninize ihtiyacımız vardır. Bu, gerekli olarak kategorize edilen çerezlerin GDPR Madde 6 (1) (f) uyarınca işlendiği anlamına gelir. Tercihler ve pazarlama kategorilerinden gelenler anlamına gelen diğer tüm çerezler GDPR Madde 6 (1) (a) GDPR uyarınca işlenir.
Bu site farklı çerez türleri kullanır. Bazı çerezler sayfalarımızda görünen üçüncü taraf hizmetleri tarafından yerleştirilir.
Web sitemizdeki Çerez Beyanını istediğiniz zaman değiştirebilir veya onayınızı geri çekebilirsiniz.
Kim olduğumuz, bizimle nasıl iletişime geçebileceğiniz ve kişisel verileri nasıl işlediğimiz hakkında Gizlilik Politikamızda daha fazla bilgi edinin.
Lütfen onayınızla ilgili olarak bizimle iletişime geçtiğinizde onay kimliğinizi ve tarihi belirtin.
