Frigga® V5Z (2G-60), lojistik ve kalite departmanları için tasarlanmış, tek kullanımlık bir gerçek zamanlı izleme cihazıdır. Taşıma ve depolama süresince sıcaklık, nem, ışık, darbe ve konum verilerini anlık olarak takip eder.
-30°C ile +70°C arasındaki zorlu sıcaklık ortamları için uygun olan bu model, dahili dijital sıcaklık ve nem sensörüne sahiptir. (Daha düşük sıcaklık aralıkları için diğer ürün modelleri incelenebilir.)
Frigga ürün ailesi, özellikle yaşam bilimleri ve hassas ürün müşterilerinin tedarik zincirlerinde uçtan uca dijital yönetim sağlamalarına yardımcı olur. Bu cihaz sayesinde:
| Özellik | Açıklama |
|---|---|
| Kullanım Tipi | Tek kullanımlık (Maksimum 60 gün) |
| İzlenen Bilgiler | Sıcaklık, Nem, Işık, Darbe, Konum, Rota takibi |
| Sıcaklık Sensörü | Dahili Texas Instruments (TI) Marka Dijital Sensör (NIST İzlenebilir) |
| Ölçüm Aralığı | Sıcaklık: -30°C ~ 70°C (-22°F ~ 158°F) Nem: 5%~95%RH |
| Sıcaklık ve Nem Doğruluğu | Sıcaklık: ±0.5°C (-20°C ~ +40°C aralığında); diğer aralıklarda ±1°C Nem: ±3% (20%~80%RH aralığında); diğer aralıklarda ±5% |
| Çözünürlük (Sıcaklık/Nem) | 0.1°C / 1%RH |
| Sıcaklık Kalibrasyon Sertifikası | Her cihaz için orijinal fabrika tarafından verilen çok noktalı sıcaklık kalibrasyon sertifikası |
| Işık Sensörü Aralığı | 0~52,000 Lux (Kapakların veya kartonların açılıp açılmadığını algılar) |
| Hafıza Kapasitesi | Maks. 28.800 okuma (Döngüsel kayıt) |
| Konumlandırma Tipi | Baz istasyonu konumlandırması (İç mekanlarda, dondurucularda ve inkübatörlerde bile) |
| Hücresel Ağ | 2G |
| SIM Kart | Dahili Gömülü (Global Veri Dolaşımı destekli) |
| Raf Ömrü | 12 Ay |
| Kullanım Süresi | 60 güne kadar (Raporlama aralığı platform üzerinden ayarlanabilir): 60 gün (60 Dk. raporlama aralığı) 30 gün (30 Dk. raporlama aralığı) 20 gün (20 Dk. raporlama aralığı) |
| Veri Kayıt Aralığı | 10 Dk. (Platform üzerinden ayarlanabilir) |
| Veri Raporlama Aralığı | 10 Dk. (10/20/30/60 Dk. olarak platformdan ayarlanabilir) |
| Bilgi Göstergesi | LCD: Maks/Min/Ort sıcaklık, Sıcaklık Alarmı, Çalışma Durumu LED Gösterge: Aşırı sıcaklık alarmı, Şarj, Düşük pil |
| Çevresel Koruma Sınıfı | IP64 |
| Soğuk Zincir PDF Raporu | PDF raporunu USB 2.0 / Frigga Bulut Platformu / Frigga Track (Mobil Uygulama) üzerinden alın |
| Boyutlar / Ağırlık | 103 x 61.3 x 23 mm / 140 gram |
| Sertifikalar | FCC, CE, RTCA/DO-160G, UN38.3, ROHS, WEEE |
| Depolama Sıcaklık Aralığı | -10°C ~ +55°C |
Bu web sitesi çerez kullanmaktadır
İçerik ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için çerezler kullanırız. Ayrıca sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri, bunları kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanımınızdan topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilecek sosyal medya, reklamcılık ve analiz ortaklarımızla paylaşırız.
Çerezler, bir kullanıcının deneyimini daha verimli hale getirmek için web siteleri tarafından kullanılabilen küçük metin dosyalarıdır.
Yasa, bu sitenin çalışması için kesinlikle gerekliyse çerezleri cihazınıza depolayabileceğimizi belirtir. Diğer tüm çerez türleri için izninize ihtiyacımız vardır. Bu, gerekli olarak kategorize edilen çerezlerin GDPR Madde 6 (1) (f) uyarınca işlendiği anlamına gelir. Tercihler ve pazarlama kategorilerinden gelenler anlamına gelen diğer tüm çerezler GDPR Madde 6 (1) (a) GDPR uyarınca işlenir.
Bu site farklı çerez türleri kullanır. Bazı çerezler sayfalarımızda görünen üçüncü taraf hizmetleri tarafından yerleştirilir.
Web sitemizdeki Çerez Beyanını istediğiniz zaman değiştirebilir veya onayınızı geri çekebilirsiniz.
Kim olduğumuz, bizimle nasıl iletişime geçebileceğiniz ve kişisel verileri nasıl işlediğimiz hakkında Gizlilik Politikamızda daha fazla bilgi edinin.
Lütfen onayınızla ilgili olarak bizimle iletişime geçtiğinizde onay kimliğinizi ve tarihi belirtin.
