Frigga® V5H (2G-60), gerçek zamanlı olarak çift sıcaklık, ışık ve konumu izlemek için tasarlanmış Tek Kullanımlık bir cihazdır.
Harici sıcaklık ölçüm aralığı -40°C ila 80°C, dahili aralık ise -30°C ila 70°C’dir. Ürün hava, deniz, demiryolu ve karayolu taşımacılığı için uygundur.
● Zayıf Işık ● Konum
Frigga® V5H (2G-60), gıda tedarik zincirinin taşınması ve depolanması için sağlam, çok yönlü ve düşük maliyetli bir gerçek zamanlı görünürlük aracıdır. Zamanında düzeltici eylemler sağlamak için uyarı mekanizmaları ve başarılı uyumluluk ile süreç iyileştirme için otomatik veri analizi içerir.
Frigga bulut platformu, tam gerçek zamanlı tedarik zinciri görünürlüğü sağlar. Platform küresel kullanımı destekler ve süreç boyunca aşağıdaki hizmetleri sunar:
| Özellik | Açıklama |
|---|---|
| Kullanım Tipi | Tek kullanımlık (Maks. 60 gün) |
| İzlenen Bilgiler | Çift Sıcaklık, Işık, Konum, Rota takibi |
| Sıcaklık Sensörü | Harici + Dahili Çift Dijital Sıcaklık Sensörü |
| Sıcaklık Ölçüm Aralığı | Harici: -40°C ila 80°C (-40°F ila 176°F) Dahili: -30°C ila 70°C (-22°F ila 158°F) |
| Sıcaklık Doğruluk Aralığı | ±0.5°C (-20°C ila +40°C); diğer aralıklar için ±1°C |
| Nem Ölçüm Aralığı | 5%-95%RH |
| Nem Doğruluk Aralığı | ±3%(20%~80%RH); diğer aralıklar için ±5% |
| Çözünürlük (Sıcaklık/Nem) | 0.1°C / 1%RH |
| Işık Sensörü Aralığı | 0~52,000 Lux, kapıların veya kartonların açıldığını algılar |
| Hafıza Kapasitesi | Maks. 28800 okuma |
| Konum Tipi | LBS Baz İstasyonu Konumlandırma |
| Hücresel Ağ | 2G ağı. |
| SIM Kart | Dahili Gömülü (Global Veri Dolaşımı) |
| Raf Ömrü | 12 Ay |
| Kullanım Süresi | 60 Dk raporlama aralığı ile 60 Gün kullanım süresi |
| Veri Kayıt Aralığı | 10 Dk. (Platform üzerinden ayarlanabilir) |
| Veri Raporlama Aralığı | 10 Dk. (10/20/30/60 Dk platform üzerinden ayarlanabilir) |
| Çevresel Koruma Sınıfı | IP64 |
| Soğuk Zincir PDF Raporu | PDF raporunu USB 2.0/ Frigga bulut platformu/Frigga Track(Mobil Uygulama) üzerinden alın |
| Boyutlar/Ağırlık | 103 x 61.3 x 23 mm / 250 gram |
| Sertifikalar | FCC, CE, RTCA/DO-160G, UN38.3, ROHS, WEEE |
| Depolama Sıcaklık Aralığı | -10°C ~ +55°C |
Bu web sitesi çerez kullanmaktadır
İçerik ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için çerezler kullanırız. Ayrıca sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri, bunları kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanımınızdan topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilecek sosyal medya, reklamcılık ve analiz ortaklarımızla paylaşırız.
Çerezler, bir kullanıcının deneyimini daha verimli hale getirmek için web siteleri tarafından kullanılabilen küçük metin dosyalarıdır.
Yasa, bu sitenin çalışması için kesinlikle gerekliyse çerezleri cihazınıza depolayabileceğimizi belirtir. Diğer tüm çerez türleri için izninize ihtiyacımız vardır. Bu, gerekli olarak kategorize edilen çerezlerin GDPR Madde 6 (1) (f) uyarınca işlendiği anlamına gelir. Tercihler ve pazarlama kategorilerinden gelenler anlamına gelen diğer tüm çerezler GDPR Madde 6 (1) (a) GDPR uyarınca işlenir.
Bu site farklı çerez türleri kullanır. Bazı çerezler sayfalarımızda görünen üçüncü taraf hizmetleri tarafından yerleştirilir.
Web sitemizdeki Çerez Beyanını istediğiniz zaman değiştirebilir veya onayınızı geri çekebilirsiniz.
Kim olduğumuz, bizimle nasıl iletişime geçebileceğiniz ve kişisel verileri nasıl işlediğimiz hakkında Gizlilik Politikamızda daha fazla bilgi edinin.
Lütfen onayınızla ilgili olarak bizimle iletişime geçtiğinizde onay kimliğinizi ve tarihi belirtin.
