Frigga U1, Frigga’nın U Serisi USB Veri Kaydedicileri ailesinin bir üyesi olarak, soğuk zincir lojistiğinde hassas sıcaklık takibi için tasarlanmış, tek kullanımlık (single-use) ve son derece güvenilir bir çözümdür. Gıda, ilaç ve diğer ısıya duyarlı ürünlerin taşınması sırasında, tedarik zinciri boyunca veri bütünlüğünü sağlamak ve ürün kalitesini belgelemek amacıyla geliştirilmiştir.
Cihazın en önemli özelliklerinden biri, NIST izlenebilir (NIST-traceable) hassas sensörleri sayesinde sunduğu tavizsiz veri doğruluğudur. Frigga U1, IP67 su geçirmezlik derecesine sahip olup, nemli ve zorlu taşıma koşullarında bile korkusuzca çalışır. Kullanımı oldukça basittir; kaydı başlatmak için güç düğmesine basılı tutmak yeterlidir.
| Özellik | Açıklama |
|---|---|
| Kullanım Tipi | Tek Kullanımlık (Maksimum 200 gün) |
| Sıcaklık Sensörü | Texas Instruments (TI) Marka Dijital Sensör |
| Sıcaklık Ölçüm Aralığı | -30°C ~ 70°C (-22°F ~ 158°F) |
| Sıcaklık Doğruluk Aralığı | ±0.5°C (-20°C ~ +40°C aralığında); diğer aralıklarda ±1°C |
| Çözünürlük | 0.1°C |
| Hafıza Kapasitesi | Maks. 28.800 okuma |
| Kayıt Süresi | Maksimum 200 Güne Kadar |
| Başlangıç Gecikmesi | 30 Dk. (Standart, talep üzerine diğerleri) |
| Kayıt Aralığı | 10 Dk. (Standart, talep üzerine diğerleri) |
| Raf Ömrü / Pil | 24 Ay / 3.0V CR2450 Lityum Pil |
| Kullanım Süresi | 10 dk kayıt aralığı ile 200 Gün kullanım süresi |
| Düğme | Tek düğme (Başlat/Durdur/Durum) |
| Başlatma Seçenekleri | Manuel Başlatma |
| Alarm LED'i | OK (Mavi) + Alarm (Kırmızı) |
| Doğrulama Sertifikası | Cihaz Hafızasında Dijital Kopya (Softcopy) |
| Standart Uyumluluğu | CE, RTCA/DO-160G, UN38.3, ROHS, WEEE, EN12830 |
| Rapor | Şifreli PDF + CSV, raporları USB 2.0 üzerinden alın |
| Kalınlık / Ağırlık | 75 x 31 x 7.5 mm / 18g |
| Depolama Sıcaklık Aralığı | Önerilen: %20 ila %60RH, -10 ila 55°C |
| Çevresel Koruma Sınıfı | IP67 |
| Paket | Gıdaya uygun plastik torba |
Bu web sitesi çerez kullanmaktadır
İçerik ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için çerezler kullanırız. Ayrıca sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri, bunları kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanımınızdan topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilecek sosyal medya, reklamcılık ve analiz ortaklarımızla paylaşırız.
Çerezler, bir kullanıcının deneyimini daha verimli hale getirmek için web siteleri tarafından kullanılabilen küçük metin dosyalarıdır.
Yasa, bu sitenin çalışması için kesinlikle gerekliyse çerezleri cihazınıza depolayabileceğimizi belirtir. Diğer tüm çerez türleri için izninize ihtiyacımız vardır. Bu, gerekli olarak kategorize edilen çerezlerin GDPR Madde 6 (1) (f) uyarınca işlendiği anlamına gelir. Tercihler ve pazarlama kategorilerinden gelenler anlamına gelen diğer tüm çerezler GDPR Madde 6 (1) (a) GDPR uyarınca işlenir.
Bu site farklı çerez türleri kullanır. Bazı çerezler sayfalarımızda görünen üçüncü taraf hizmetleri tarafından yerleştirilir.
Web sitemizdeki Çerez Beyanını istediğiniz zaman değiştirebilir veya onayınızı geri çekebilirsiniz.
Kim olduğumuz, bizimle nasıl iletişime geçebileceğiniz ve kişisel verileri nasıl işlediğimiz hakkında Gizlilik Politikamızda daha fazla bilgi edinin.
Lütfen onayınızla ilgili olarak bizimle iletişime geçtiğinizde onay kimliğinizi ve tarihi belirtin.
