Frigga U2 Pdf
Frigga U2 Serisi (U2D, U2E, U2H modelleri), Frigga’nın U-Serisi USB veri kaydedicilerinin çok kullanımlı (multi-use) ve sürdürülebilir versiyonudur. Tek kullanımlık cihazların aksine, bu seri operasyonel maliyetleri düşürmek ve çevresel etkiyi azaltmak için özel olarak tasarlanmıştır. Kapalı döngü lojistik (closed-loop logistics), depolama tesisleri veya düzenli sevkiyat rotaları gibi, cihazın geri toplanıp yeniden kullanılabileceği senaryolar için idealdir.
U2 Serisi, 24 aya (2 yıl) varan olağanüstü pil ömrü sayesinde, defalarca kullanılsa dahi uzun süre güvenilir performans sunar. Bu cihazlar, NIST izlenebilir (NIST-traceable) yüksek hassasiyetli sensörleri ile tavizsiz veri doğruluğu sağlar ve IP67 su geçirmezlik standardı sayesinde zorlu taşıma koşullarına ve yeniden kullanım süreçlerine karşı tam dayanıklılık gösterir.
FRIGGA® U2 TEKNİK ÖZELLİKLERİ
| Özellik | Açıklama |
|---|---|
| Kullanım Tipi | Tek Kullanımlık (Maksimum 100 gün) |
| Sıcaklık Sensörü | Texas Instruments (TI) Marka Dijital Sensör |
| Sıcaklık Ölçüm Aralığı | -30°C ~ 70°C (-22°F ~ 158°F) |
| Sıcaklık Doğruluk Aralığı | ±0.5°C (-20°C ~ +40°C aralığında); diğer aralıklarda ±1°C |
| Çözünürlük | 0.1°C |
| Hafıza Kapasitesi | Maks. 14.400 okuma |
| Kayıt Süresi | Maksimum 100 Güne Kadar |
| Başlangıç Gecikmesi | 30 Dk. (Standart, talep üzerine diğerleri) |
| Kayıt Aralığı | 10 Dk. (Standart, talep üzerine diğerleri) |
| Raf Ömrü / Pil | 12 Ay / 3.0V Lityum Pil |
| Kullanım Süresi | 10 dk kayıt aralığı ile 100 Gün kullanım süresi |
| Düğme | Tek düğme (Başlat/Durdur/Durum) |
| Başlatma Seçenekleri | Manuel Başlatma |
| Alarm LED'i | OK (Mavi) + Alarm (Kırmızı) |
| Doğrulama Sertifikası | Cihaz Hafızasında Dijital Kopya (Softcopy) |
| Standart Uyumluluğu | CE, RTCA/DO-160G, UN38.3, ROHS, WEEE, EN12830 |
| Rapor | Şifreli PDF + CSV, raporları USB 2.0 üzerinden alın |
| Kalınlık / Ağırlık | 69 x 29 x 5 mm / 14g |
| Depolama Sıcaklık Aralığı | Önerilen: %20 ila %60RH, -10 ila 55°C |
| Çevresel Koruma Sınıfı | IP67 |
| Paket | Gıdaya uygun plastik torba |

