Frigga® V5-(Y)-Pro-(Li), V5C modelinin kapsamlı bir iyileştirmesi olarak geliştirilmiş, Frigga’nın en yeni teknolojik inovasyonudur.
Bu ürün, sevkiyatlar sırasında ±10 metreye varan doğruluk oranı ile müşterilere benzersiz ve devrim niteliğinde bir hiper-hassas konum deneyimi sunar.
Müşteriler, bu “Pro” cihaz ile sevkiyat koşullarının tam resmini anlık olarak görür:
Bir sorun oluştuğunda gerçek zamanlı olarak anında alarm alarak, kayıpları azaltmak için zamanında düzeltici aksiyonlar alınmasını sağlar.
Bu cihaz; gıda tedarik zinciri ve özellikle elektronik, kimyasallar ve lüks tüketim ürünleri gibi yüksek değerli emtiaların taşınması için tasarlanmış; tam özellikli, sağlam, çok yönlü ve güçlü bir gerçek zamanlı görünürlük aracıdır.
En üst düzey konum doğruluğu için 5 farklı teknolojiyi bir arada kullanır:
| Özellik | Açıklama |
|---|---|
| Modeller | V5-(Y)-Pro-(Li)-60 (Tek Kullanımlık) V5-(Y)-Pro-(Li)-120 (Tek Kullanımlık) |
| İzlenen Bilgiler | Çift Sıcaklık, Nem, Işık, Darbe, Eğilme, Konum, Hareket, ETA/ETD (Okyanus Takibi) |
| Konumlandırma Tipi | Uydu (GPS, GLONASS, BeiDou), A-GPS, Karma LBS, Wi-Fi Konumlandırma, Okyanus Takibi |
| Konum Doğruluğu | Uydu/GPS: 10 m, Wi-Fi: 100 m, Hücresel: 500 m |
| Sıcaklık Sensörü | Dahili Çift Sıcaklık Sensörü (NIST İzlenebilir) |
| Sıcaklık Ölçüm Aralığı | Harici: -40°C ~ 80°C (-40°F ~ 176°F) Dahili: -30°C ~ 70°C (-22°F ~ 158°F) |
| Sıcaklık Doğruluğu | ±0.5°C (-20°C ~ +40°C aralığında); diğer aralıklarda ±1°C |
| Nem Aralığı | 5%~95%RH (Doğruluk: ±3% - ±5%) |
| Çözünürlük (Sıcaklık/Nem) | 0.1°C / 1%RH |
| Işık Sensörü Aralığı | 0~52,000 Lux (Kapakların veya kartonların açılıp açılmadığını algılar) |
| Eğilme Çözünürlüğü | 0.1° |
| Hafıza Kapasitesi | Maks. 28.800 okuma |
| Hücresel Ağ | Global LTE 4G/5G (2G ağına yedekli) |
| SIM Kart | Dahili Gömülü (Global Veri Dolaşımı destekli) |
| Raf Ömrü | 12 Ay |
| Kullanım Süresi (60 Modeli) | 60 dk aralıkla 60 güne kadar (10/20/30/60 dk ayarlanabilir) |
| Kullanım Süresi (120 Modeli) | 120 dk aralıkla 120 güne kadar (10/20/30/60/120 dk ayarlanabilir) |
| Çevresel Koruma | IP64 |
| Raporlama | PDF raporunu USB 2.0 / Frigga Bulut Platformu / Frigga Track (Mobil Uygulama) üzerinden alın |
| Sertifikalar | FCC, CE, RTCA/DO-160G, UN38.3, ROHS, WEEE, EN12830 |
GSP/FDA uyumlu Frigga bulut platformu, tam gerçek zamanlı tedarik zinciri görünürlüğü sağlar. Platform, süreç boyunca aşağıdaki hizmetleri sunar:
Bu web sitesi çerez kullanmaktadır
İçerik ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için çerezler kullanırız. Ayrıca sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri, bunları kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanımınızdan topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilecek sosyal medya, reklamcılık ve analiz ortaklarımızla paylaşırız.
Çerezler, bir kullanıcının deneyimini daha verimli hale getirmek için web siteleri tarafından kullanılabilen küçük metin dosyalarıdır.
Yasa, bu sitenin çalışması için kesinlikle gerekliyse çerezleri cihazınıza depolayabileceğimizi belirtir. Diğer tüm çerez türleri için izninize ihtiyacımız vardır. Bu, gerekli olarak kategorize edilen çerezlerin GDPR Madde 6 (1) (f) uyarınca işlendiği anlamına gelir. Tercihler ve pazarlama kategorilerinden gelenler anlamına gelen diğer tüm çerezler GDPR Madde 6 (1) (a) GDPR uyarınca işlenir.
Bu site farklı çerez türleri kullanır. Bazı çerezler sayfalarımızda görünen üçüncü taraf hizmetleri tarafından yerleştirilir.
Web sitemizdeki Çerez Beyanını istediğiniz zaman değiştirebilir veya onayınızı geri çekebilirsiniz.
Kim olduğumuz, bizimle nasıl iletişime geçebileceğiniz ve kişisel verileri nasıl işlediğimiz hakkında Gizlilik Politikamızda daha fazla bilgi edinin.
Lütfen onayınızla ilgili olarak bizimle iletişime geçtiğinizde onay kimliğinizi ve tarihi belirtin.
