Frigga V5c 5g Konum, Isı, Nem, Işık Sarsıntı Takip
Ürün Özellikleri
Sıcaklık, Nem, Işık, Şok, Konum
Yeni nesil uluslararası gerçek zamanlı ısı takip kayıt cihazı.
Veriler, izlenebilirlik için bulutta depolanır; Yedek PDF verilerini indirmek için USB bağlantı noktası
Frigga bulut sunucusu aracılığıyla tam soğuk zincir görünürlüğü (Konum, Sıcaklık, Nem, Işık, Şok, Rota)
Gerçek zamanlı izleme ile nakliye verimliliğini artırın ve ürün kaybını azaltın
7/24 veri kontrolü ve analizi, nakliye sırasında ürünlerinizin kalitesini ve kontrolünü yönetin. SMS, E-posta ve APP aracılığıyla gerçek zamanlı uyarı alın. Işık sensörü ile, mallarınızın güvenliğini etkili bir şekilde koruyun.
Özellikler
| Yapılandır | Parametreler |
|---|---|
| Kullanım Türü | Tek kullanımlık (En fazla 60 gün)Ekranlı |
| İzleme Bilgileri | Sıcaklık, Nem, Işık, Şok, Konum, Rotalar |
| Sıcaklık sensörü | Dahili Texas Instruments (TI) Marka Dijital Sensör |
| Sıcaklık Ölçüm Aralığı | -30°C ~ 70°C ( -22°F ~ 158°F) |
| Sıcaklık Doğruluk Aralığı | ±0.5°C (-20°C ~ +40°C); diğer aralık için ±1°C |
| Nem Ölçüm Aralığı | %5~%95BN |
| Nem Doğruluk Aralığı | ±3%(20%~80%RH); diğer aralık için ±%5 |
| Çözünürlük (Sıcaklık/Nem) | 0.1°C / %1 BN |
| Işık Sensör Aralığı | 0~52.000 Lux, kapıların mı yoksa kartonların mı açık olduğunu tespit edin |
| Hafıza kapasitesi | Maksimum 28800 okuma |
| Konum Türü | LBS Baz İstasyonu Konumlandırma |
| Hücresel AĞ | Global LTE 4G/5G, yedek 2G ağı |
| SIM kart | Dahili Gömülü (Küresel Veri Dolaşımı) |
| Raf ömrü | 12 ay |
| Kullanım Süresi | 60 Dakika raporlama aralığı ile 60 Gün kullanım süresi |
| Veri Kayıt Aralığı | 10 dk. (platform üzerinden ayarlanabilir) |
| Veri Raporlama Aralığı |






