V5B Non-Li (5G-60) Gerçek Zamanlı Sıcaklık Konumlandırma Monitörü (Tek kullanımlık)
Bilgi
Sıcaklık, Zayıf Işık, Konum
Yeni nesil küresel gerçek zamanlı sıcaklık monitörü, Alkalin Lityum olmayan pil (IATA Tehlikeli Mal etiketi gerekmez)
Veriler izlenebilirlik için bulutta saklanır; yedekleme PDF veri indirme için USB bağlantı noktası
Frigga bulutu üzerinden tam soğuk zincir görünürlüğü (Konum, Sıcaklık, Işık, Rota)
Gerçek zamanlı izleme ile nakliye verimliliğini artırın ve ürün kaybını azaltın
7/24 veri kontrolü ve analizi, transit ürünlerinizin kalitesini ve kontrolünü yönetin. SMS, E-posta ve APP aracılığıyla gerçek zamanlı uyarı
Zayıf ışık algılamayı destekler, mallarınızın güvenliğini etkili bir şekilde korur
ÖZELLİKLER
| Yapılandırma | Parametreler |
|---|---|
| Kullanım Türü | Tek kullanımlık (Maksimum 60 gün) |
| Monitör Bilgileri | Sıcaklık, Işık, Konum, İzleme rotaları |
| Sıcaklık Sensörü | Dahili Texas Instruments (TI) marka Dijital Sıcaklık Sensörleri |
| Sıcaklık Ölçüm Aralığı | -30°C ~ 70°C ( -22°F ~ 158°F) |
| Sıcaklık Doğruluk Aralığı | ±0,5°C (-20°C ~ +40°C); diğer aralıklar için ±1°C |
| Çözünürlük | 0.1°C |
| Işık Sensörü Aralığı | 0~52.000 Lux, kapıların veya kartonların açık olup olmadığını algılar |
| Bellek Kapasitesi | Maksimum 28800 okuma |
| Konum Türü | LBS Baz İstasyonu Konumlandırma |
| Hücresel | Küresel LTE 4G/5G, yedek 2G ağı. |
| SIM Kart | Dahili Gömülü (Küresel Veri Dolaşımı) |
| Raf Süresi | 12 Ay |
| Kullanım Süresi | 120 Dakika raporlama aralığı ile 60 Gün kullanım süresi |
| Veri Kayıt Aralığı | 10 Dakika (platform üzerinden ayarlanabilir) |
| Veri Raporlama Aralığı | 20 Dakika (20/30/60/120 Dakika platform üzerinden ayarlanabilir) |
| Çevresel Derecelendirme | IP64 |
| Soğuk Zincir PDF Raporu | USB2.0/ Frigga bulut platformu/Frigga Track (Mobil Uygulama) aracılığıyla PDF raporu alın |
| Boyutlar/Ağırlık | 103 x 61,3 x 23 mm / 140 gram |
| Sertifikalar | FCC,CE,RTCA/DO-160G,UN38.3,ROHS,WEEE |
| Depolama sıcaklık aralığı | -10°C ~ +55°C |






