Frigga® V5-(C)-Pro-(Li) 5G-60 Gerçek Zamanlı Monitör (Tek Kullanımlık)
Bilgi
Frigga®V5-(C)-Pro-(Li), Frigga’nın yeni bir teknolojik yeniliğidir ve modal V5C’nin kapsamlı bir geliştirmesidir. Ürün, ±10m doğruluk aralığıyla devrim niteliğinde bir konum deneyimi sunarak müşterilere gönderilerin geçişi sırasında benzersiz hiper-doğru konum sağlar.
Frigga®V5-(C)-Pro-(Li) ile müşteriler sıcaklık, nem, ışık, şok, eğim, hareket durumu, konum dahil olmak üzere sevkiyat koşullarının tam bir resmini elde edecek ve işler ters gittiğinde gerçek zamanlı olarak anında alarm alacak ve kayıpları azaltmak için zamanında düzeltici eylemler yapılmasını sağlayacaktır.
Frigga®V5-(C)-Pro-(Li), gıda tedarik zinciri, elektronik, kimyasallar, lüks ürünler gibi yüksek değerli malların nakliyesi için tam özellikli, sağlam, çok yönlü ve güçlü bir gerçek zamanlı görünürlük aracıdır. Kendi geliştirdiğimiz Frigga® Track APP ve Frigga® IoT Bulut Platformunu entegre ederek, müşteriler istedikleri zaman istedikleri yerde tüm sevkiyat verilerini kolayca kontrol edebilir ve alabilirler.
ÖZELLİKLER
| Kullanım Türü | Tek Kullanımlık (Maksimum 60 gün) |
|---|---|
| Monitör Bilgileri | Sıcaklık, Nem, Işık, Şok, Eğim, Konum, Hareket, ETA/ETD (Okyanus Takibi) |
| Konum Türü | GPS, A-GPS, kendi geliştirdiği karma LBS, Wi-Fi, Okyanus Takibi |
| Konum Doğruluğu | Uydu/GPS: 10 m, Wi-Fi Konum Belirleme: 100 m, Hücresel Üçgenleme: 500 m |
| Sıcaklık Sensörü | Dahili Sıcaklık Sensörü (NIST İzlenebilir) |
| Sıcaklık Ölçüm Aralığı | -30°C ila +70°C ( -22°F ~ 158°F) |
| Sıcaklık Doğruluk Aralığı | ±0,5°C (-20°C ila +40°C); diğer aralıklar için ±1°C |
| Nem Ölçüm Aralığı | 5 ~ %95 BAĞIL NEM |
| Nem Doğruluk Aralığı | ±%3 (%20~%80 bağıl nem); diğer aralıklar için ±%5 |
| Çözünürlük (Sıcaklık/Nem) | 0,1°C / %1 BAĞIL NEM |
| Işık Sensörü Aralığı | 0~52.000 Lux, kapıların veya kartonların açık olup olmadığını algılar |
| Eğim Çözünürlüğü | 0.1° |
| Bellek Kapasitesi | Maksimum 28.800 okuma |
| Hücresel | Küresel LTE 4G/5G, yedek 2G ağı. |
| SIM Kart | Dahili Gömülü (Küresel Veri Dolaşımı) |
| Raf Süresi | 12 Ay |
| Kullanım Süresi | - 60 gün (60 Dakikalık raporlama aralığı) - 30 gün (30 Dakikalık raporlama aralığı) - 20 gün (20 Dakikalık raporlama aralığı) - 10 gün (10 Dakikalık raporlama aralığı) |
| Veri Kayıt Aralığı | 10 Dakika (platform üzerinden ayarlanabilir) |
| Veri Raporlama Aralığı | 10 Dakika (10/20/30/60/120 Dakika platform üzerinden ayarlanabilir) |
| Çevresel Derecelendirme | IP64 |
| Soğuk Zincir PDF Raporu | USB2.0/ Frigga bulut platformu/Frigga Track (Mobil Uygulama) aracılığıyla PDF raporu alın |
| Boyutlar/Ağırlık | 103 x 61,3 x 23 mm / 160 gram |
| Sertifikalar | FCC, CE, RTCA/DO-160G, UN38.3, ROHS, WEEE, EN12830 |
| Depolama sıcaklık aralığı | -10°C ila +55°C |






