Frigga® Akıllı Etiket (Tek Kullanımlık)
BİLGİ
Frigga® Smart Tag, hava, okyanus ve multimodal sevkiyatlar için ideal olan, sevkiyat sıcaklığını ve transit konumunu izlemek için tasarlanmış bir Gerçek Zamana Yakın cihazdır. Yeni nesil Yakın-Gerçek Zamanlı sıcaklık kaydedici olan Frigga® Smart Tag, şirketlerin onlarca yıldır sevkiyatlarında, depolarında ve dağıtım merkezlerinde kullandıkları geleneksel USB veri kaydedicinin doğal bir evrimidir.
Frigga® Smart Tag, kullanıcıların sadece telefonlarıyla etikete dokunarak gerçek zamanlı olarak tam görünürlük elde etmelerini sağlar ve sıcaklık ve konum verileri, diğer kullanıcıların zamanında harekete geçmesi için eşzamanlı olarak Frigga® Cloud platformuna yüklenir. Frigga® Smart Tag aynı zamanda daha müşteri odaklı ve akıllıdır; örneğin raporlama süreçlerini otomatikleştirerek kullanıcıların iş akışlarının verimliliğini artırabilir ve uyumluluk ve denetim süreçlerini daha da iyileştirebilir.
Temel Özellikler ve Avantajlar
Gerçek Zamana Yakın görünürlük çözümü, aynı zamanda bir USB kaydedici gibi uygun maliyetli;
Sıcaklık aralığı -30°C ila +50°C, ilaç, gıda ve genel bozulabilir ürünler dahil olmak üzere sıcaklığa duyarlı gönderiler için ideal
Dahili yüksek hassasiyetli dijital sıcaklık sensörü
Li olmayan kağıt pil, hava, okyanus, demiryolu ve karayolu sevkiyatları için ideal
12 ay raf ömrü ve 12 aya kadar kullanım süresi
Frigga platformu veya mobil uygulama üzerinden yapılandırılabilen sıcaklık eşikleri
Kullanımı kolay, hızlı başlangıç ve etikete dokunarak taşıma sırasında gerçek zamanlı gönderi bilgileri alın
Yolculuk boyunca yüksek doğrulukta konumun uçtan uca görünürlüğü
Taşıma sırasında etikete dokunarak sıcaklık aşımlarının gerçek zamanlı alarmı, riskleri yönetme ve zamanında düzeltici önlemler alma
Yolculuk bittikten sonra tüm veriler Frigga bulut platformuna yüklenir, sıfır veri kaybı
Platformda otomatik olarak oluşturulan eksiksiz rapor, manuel indirmeye gerek yok
Frigga® Bulut Platformu
Frigga® Cloud platformu ve Frigga® Track uygulaması, Frigga® Smart Tag’e aşağıdaki özellikleri sağlayarak küresel kullanıcı erişimine izin verir:
Dokunarak gerçek zamanlı sıcaklık ve konum
Özelleştirilmiş alarmlar ve uyarı bildirimleri
Cep telefonu aracılığıyla yerinde veri erişimi
Uzun süreli veri depolama
Otomatik veri analiz raporu
GxP ve FDA uyumlu
Mobil ve PC’de kullanılabilir
ÖZELLİKLER
| Monitör Bilgileri | Sıcaklık, Yüksek Doğruluklu Konum, Güzergahları İzleme |
|---|---|
| Ölçüm Aralığı | -30°C ila +50°C (-22°F ila 122°F ) |
| Sıcaklık Doğruluk Aralığı | ±0,5°C (-10°C ila +40°C); diğer aralıklar için ±1°C |
| Çözünürlük | 0.1°C |
| Bellek Kapasitesi | Maksimum 4.864 okuma |
| Pil Tipi | Non-Li |
| Raf Ömrü Süresi | 12 Ay |
| Veri Kayıt Aralığı | 1/120 Dak. (platform üzerinden ayarlanabilir) |
| İletişim Yöntemi | NFC Özellikli Akıllı Telefon (IOS & Android) RFID Okuyucu (Çok yakında!) |
| Çevresel Derecelendirme | IP67 |
| Soğuk Zincir PDF Raporu | Frigga Bulut Platformu/Frigga Track (Mobil Uygulama) |
| Boyutlar/Ağırlık | 135*100*1 mm / 5 gram |
| Sertifikalar | FCC, CE, RTCA/DO-160G, IATA, ROHS, WEEE |
| Depolama Sıcaklık Aralığı | Önerilen %20 ila 60 bağıl nem, 0 ila 25°C |


